Kohandatud heli

Kõiki seadistusi ja toiminguid saate teha intuitiivse rakenduse kaudu, mis võimaldab kohandada mängija seadeid, aga ka heli ennast täpselt oma maitse järgi. Patenteeritud RoomPerfect™ tarkvaraga, mis välistab kuulamisruumi negatiivsed mõjud, pakub TDAI-3400 täiuslikku heli, ilma, et oleks vaja oma ruumi ulatuslikult muuta.

Rikkalik heli- ja videoühenduvus

Mitmekesine sisendite ja väljundite valik pakub mitmeid võimalusi heli- ja videoallikate ühendamiseks: seitse digitaalsisendit, sealhulgas optiline, koaksiaalne, AES / EBU, USB-B, USB-A, kaks RCA analoogsisendit analoogmuusikaallikate jaoks, üks analoog moodul mitme analoogsisendi jaoks, sealhulgas XLR ja grammofoni MM sisend ja üks HDMI 2.1 moodul kahe sisendi ja ühe ARC / eARC väljundiga.

Esmaklassiline mängija

TDAI-3400 ei aktsepteeri mitte ainult kõiki multimeediumiseadmeid, vaid sellel on ka esmaklassiline meediumipleier, millel on kõrgeim võimalik esituskvaliteet. Võrguühenduse või USB-pistikute abil pääsete juurde kogu oma muusikakogule, mis toetab DLNA/UPnP-protokolle. Meediapleier võimaldab ka muusikat voogesitada kasutades Roon Ready, Spotify Connecti ja AirPlay 2. TDAI-3400 toetab ka TIDAL Connecti, mis tagab kadudeta muusika taasesituse sisseehitatud MQA dekoodriga.

Lihtne kasutada rakendusega

Lyngdorf Remote otsib automaatselt kohalikku võrku ühendatud TDAI-3400 ja seejärel saate oma telefoni või tahvelarvuti abil seadistada kõik põhifunktsioonid, nagu sisendi valik või helitugevus. Sisseehitatud meediumipleierit saab juhtida ka otse, et esitada muusikat USB-mäluseadmelt või arvuti kõvakettalt.

Tehnilised andmed:

Sagedusreaktsioon: 20 – 20 000 Hz

Võimendivõimsus: 2 x 400W 4 oomi, 2 x 200W 8 oomi

Toetatud teenused: Roon Ready, Spotify Connect, Tidal Connect, DLNA / UPnP, AirPlay 2, vTuner

Võrguühilduvus: Wi-Fi (802.11 n / ac), Bluetooth

Sisendid: 2 x analoog stereo RCA, 1 x sisend kalibreerimismikrofonile RoomPerfect™, 1 x AES-EBU, 2 x digitaalne koaksiaal, 3 x digitaalne optiline TOSLINK, 1 x USB-A, 1 x USB-B, 1 x SD-kaardi pesa, 1 x Ethernet RJ45, 1 x RS232, 1 x päästiku 3,5 mm pesa, 1 x toiteallika sisend

Väljundid: 2 x paari repro pistikuid, 1 x analoog stereo RCA, 1 x analoog sümmeetriline XLR, 1 x 3,5 mm pesa kõrvaklappide jaoks, 1 x digitaalne koaksiaal, 1 x trigger 3,5 mm pesa

Kaal 13.8 kg
Netokaal 8.1 kg
Mõõdud 60 × 60 × 35 cm
Tootja

Soovid lisainfot?

Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!