Kuula muusika tegelikku kõla

Bowers & Wilkins on muusikamaailmas laialdaselt tunnustatud bränd, mis pakub kõrgetasemelist helikvaliteeti ja usaldusväärsust. Px7 S2 kõrvaklapid pakuvad kuulajatele võimalust nautida muusikat loomuliku ja detailse heliga, mis on lähedane originaalsalvestusele.

Omapärane heli

Px7 S2 kasutab kohandatud disainiga 40 mm draivereid, et tagada täpne ja kaasahaarav kuulamiskogemus. Tulemuseks on oma klassi parim heli.

Mürasummutus

Px7 S2 kasutab kokku kuut mikrofoni parima mürasummutuse tagamiseks, mis välistab soovimatu müra, kahjustamata teie lemmikmuusika dünaamikat ja energiat. Nende mikrofonide hoolikas positsioneerimine ja kaldenurk tagab ka suurepärase kõnekvaliteedi isegi mürarikkas keskkonnas.

Esmaklassiline disain, ideaalne sobivus

Px7 S2 on hoolikalt disainitud, tagamaks mugava ja pikaajalise kuulamiskogemuse. Klapid on varustatud luksusliku mäluvahtkummist kõrvapatjadega, mis ümbritsevad ja pehmendavad teie kõrvu ning neil on elegantne kangaviimistlus.

Tehnilised andmed:

omadused: Hybrid Noise Cancellation, Ambient Pass-Through, Wear-Detection Sensor, Bluetooth® audio – Bluetooth 5.2 with aptX™ Adaptive,USB-C charging & audio interface

Bluetooth: 5.2

koodekid: aptX™ Adaptive, aptX™ HD, aptX™, AAC, SBC

profiilid: A2DP, AVRCP, HFP, HSP, BLE GATT

Kõlarid: 2 x 40 mm dünaamiline täisulatusega biotselluloosi draiverit

Mikrofonid: 4x mürasummutus mikrofoni, 2x kõne mikrofoni

Aku: Lithium Ion, 30 tundi taasesitust, 7 tundi 15-minutilise laadimisega

Karbis kaasas:

1,2 m USB-C – 3,5 mm stereopistikuga helikaabel
1,2 m USB-C–USB-C kaabel
Kandekott

Kaal 1.2 kg
Netokaal 0.31 kg
Mõõdud 24.5 × 20 × 7.5 cm
Tootja

Soovid lisainfot?

Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!