Juhtmevaba heli

Bowers & Wilkins Formation Duo – esimesed juhtmevabad kõlarid, mis vastavad Bowers & Wilkinsi rangetele audiofiilistandarditele. Igaühel neist on patenteeritud Carbon Dome, kõrgsageduskõlarid kristallselgete kõrgete helide jaoks ja sama uuenduslik Continuum koonusdraiver, mis on ka Bowers & Wilkins tööstusharu defineerivatel 800. seeria Diamond kõlaritel. Koos eksklusiivse Formation® Wireless-tehnoloogiaga, mis loob kaasahaarava, sujuva ja ülitäpse helipildi ning defineerib uuesti “juhtmevaba heli” – truu nende murrangulisele pärandile.

Kõrgekvaliteediline voogedastus

96/24 biti heliresolutsiooniga voogedastus, mille kvaliteet on kahekordne võrreldes juhtiva traadita kõlaribrändiga, tagamaks puhtaima ja selgeima helielamuse.

Eksklusiivne Formation® traadita tehnoloogia

loob täiusliku kõlarite sünkroniseerimise ruumis, pakkudes parimat kuulamiselamust. Kuule igat detaili täiuslikus harmoonias.

Täiustatud kõlari sünkroniseerimine

Eripäraseks muutev, täielikult kaasahaarav helikogemus tuleneb märkamatust 1 mikrosekundi sünkroniseerimisest kõlarite vahel ruumis

Patendeeritud vastupidav mesh-võrk

Loodud töötama teie kodusest Wi-Fi võrgust sõltumatult, et tagada kõrge eraldusvõimega heliesitlus teie kodus.

Süsinikkupliga kõrgsageduskõlar

Bowers & Wilkins’i patenteeritud Süsinikkupli kõrgsageduskõlari disain, mis pärineb nende 700 seeriast, pakub täpset helimaastikku, mis erineb kõikidest teistest juhtmevabadest kõlaritest.

Continuum™ koonuse tehnoloogia

Esitletud nende legendaarses 800 seerias, Continuum™ koonus pakub väljendusrikkaid ja täpseid keskmise sagedusega toone, mis muudavad muusika elavaks.

Kõrglahutusega heli

Voogedasta kõrge kvaliteediga Wi-Fi, Apple® AirPlay 2®, Bluetooth aptX™ Adaptive, Rooni ja Spotify Connecti kaudu. Lisaks võimaldab Bowers & Wilkinsi muusikaäpp nautida kõiki oma lemmikmuusikaid platvormidelt Deezer, Last.FM, Qobuz, TIDAL HiFi Plus ja Pandora.

 

 

Kaal 26 kg
Netokaal 24.8 kg
Tootja

Soovid lisainfot?

Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!