Juurdepääs igale sooviloole

Esitage mis tahes lugu, mis tahes žanrist igal ajal! Mixstream Pro Go integreerub Amazon Music Unlimited ja teiste populaarsete voogedastusteenustega, andes teile lõputu juurdepääsu enam kui 100 miljonile loole kõigis žanrites. Selle enneolematu muusikalise juurdepääsuga ei vaja te enam väljakujunenud muusikateeki, et pidu või kontserti korraldada ja rokkida. Sisseehitatud Wi-Fi ja välkkiire laulude analüüs võimaldavad teil tundide kaupa harjutada, esineda ja muusikat nautida.

Sisseehitatud kõlarid peo jaoks… igal ajal

Kvaliteetsed sisseehitatud kõlarid muudavad selle tõeliselt iseseisvaks ja töövalmis kohe karbist välja võttes. Need reguleeritava helitugevusega kohandatud draiverid toodavad rikkalikku, täielikku heli ja on ideaalne lahendus muusika miksimiseks liikvel olles. Aktiivsete DJ-de jaoks on sisseehitatud kõlarid ülim ja mugav võimalus harjutamiseks, otseülekandeks, videosisu loomiseks ja isiklikuks monitoorimiseks, kui need on ühendatud suurema helisüsteemiga.

Muuda oma nutikas kodu peopaleeks

Mixstream Pro Go ühendub juhtmevabalt Phillips Hue’i ja Nanoleafi nutikodu valgustusega, muutes dünaamiliste visuaalide lisamise järgmisele peole või koduaia segamisseansse lihtsaks. Sisseehitatud mootori valgustuse sisseehitatud juhtseadme abil Philips Hue’i valgustusjaoturi või Nanoleafi süsteemiga ühendamine võtab vaid mõne puudutuse. Pärast ühendamist reageerib teie sise- ja välisvalgustus koheselt ja tantsib täiuslikult teie muusika rütmis.
Ekraanil kuvatavad dünaamilised valgustuse juhtnupud võimaldavad teil seadistada mis tahes muusikažanri visuaalset hõngu koos kohandatud värvivaliku, jälitusmustri, strobeerimise ja muuga! Tuled reageerivad isegi crossfaderi liigutustele, helitugevuse juhtnuppudele ja kriimustustele, et saada hämmastav ja kaasahaarav heli-/visuaalne kogemus!

Võimas pro dj valgustuse integreerimine ja juhtimine

Täiustatud valgustusvalikute ja -funktsioonide jaoks saavad professionaalsed DJ-d töölauatarkvaraga SoundSwitch oma muusikakogu eelanalüüsi teha, eksportida oma raamatukogu USB-draivi, SD-kaardile või Dropboxi pilve ning omada täielikku kontrolli DMX-valgustuse üle, kasutades seadme puuteekraani. Mixstream Pro Go. See funktsioon muudab üritustel ja kontserditel professionaalse valgustuskogemuse pakkumise lihtsaks, ilma et oleks vaja kaasa võtta sülearvutit või DMX-kontrollerit.

Sülearvutiteta esinemised liikvel olles

Mudelil Mixstream Pro Go on 2 USB-sisendit ja 1 SD-kaardi pesa, mis tagavad muusika valiku ja raamatukogu kureerimise optimaalse mitmekülgsuse. Valmistage Engine DJ töölauatarkvara abil kiiresti ette Serato, rekordboxi ja iTunesi esitusloendid, eksportige need USB-draivile või SD-kaardile, sisestage draiv Mixstream Pro Go-sse ja esitage seejärel kogu esitus eraldiseisvas režiimis.

Mitu dj esitusvalikut

Lisaks sellele, et Mixstream Pro Go arvutirežiim võimaldab eraldiseisvat režiimi, võimaldab Mixstream Pro Go arvutirežiim kasutada seadet DJ-tarkvara kontrollerina Serato DJ (tulevas versioonis) ja Virtual DJ jaoks (toetatud on Serato DJ Lite tasuta, Serato DJ Pro ja Virtual DJ jaoks on vaja tasulist litsentsi). Arvutirežiimis pakub Mixstream Pro Go puuteekraan praktilist juhtimist raamatukogu navigeerimise, laulude valiku, FX-juhtimise ja muu üle.

Ülim kontroll muusikalise loovuse üle

Intuitiivne paigutus ja 7-tolline kõrglahutusega puuteekraan võimaldavad teil oma muusikat sirvida, laadida ja mängida nagu ei kunagi varem. Nelja sisseehitatud efekti (echo, flanger, delat ja phaser) saab kohandada nii, et need sobiksid iga miksiga. 3-ribaline ekvalaiser igal kanalil lisab veelgi põnevust.

Suurte 6-tolliste puutetundlike vaagnatega on scratchimine lihtne tänu funktsioonile Smart Scratch, mis tagab, et muusika püsib alati rütmis ka pärast seda, kui lisate seansile scratch-soolo. 8 kahekihilisel Performance Padil on 4 pad-režiimi ( Cue, Saved Loop, Auto Loop, Roll), pakkudes piiramatuid võimalusi dramaatiliste üleminekute loomiseks. Kuna Mixstream Pro Go kasutab Engine DJ ökosüsteemi võimsust, on teil otsene juurdepääs pidevalt laienevale komplektile. täiustatud professionaalsete jõudlusfunktsioonide, nagu proovivõttur, kaugteek ja Touch FX!

Tehnilised andmed

Ühendused

Heliväljundid:
(1) XLR väljundpaar (peamine vasak/parem, tasakaalustatud)
(1) RCA väljundpaar (peamine vasak/parem, tasakaalustamata)
(1) 1 1/4” (6,35 mm) stereoväljund (kõrvaklapid)
(1) 1/8” (3,5 mm) stereoväljund (kõrvaklapid)

Helisisendid:
(1) 1 1/4” (6,35 mm) mikrofoni sisend

muud:
(2) USB-port (USB-draivide jaoks)
(1) USB-port (arvutisse)
(1) SD-kaardi pesa
(1) toiteadapteri sisend (laadimiseks ja juhtmega kasutamiseks)

Heli

Peamised väljundid
Sagedusvastus: 20 Hz – 20 kHz +/- 1 dB
Dünaamiline vahemik: > 114 dB (A-kaalutud)
Signaali ja müra suhe: > 94 dB (A-kaalutud)
Pearuum
Mikrofon: > 16 dB
Väljundid: > 16 dB
Kanalite eraldamine: < -110 dB (1 kHz, ühtsus)
T.H.D.
Rida: < 0,01% (1 kHz, ühtsus)
Mikrofon: < 0,05% (1 kHz, ühtsus)
Kõlarid
Sagedusvastus: 20 Hz – 20 kHz +/- 1 dB
Analoogsisend
Mikrofon: -40 dBu (ühtsus) / -60 dBu (minimaalne)
Analoogväljund
Peamine, tasakaalustatud: +20 dBu (maksimaalne) / +4 dBu (ühtsus)
Peamine, tasakaalustamata: +16 dBu (maksimaalne) / 0 dBu (ühtsus)
Kõrvaklappide väljund: < 30 Mw
Võimsus
Ühendus: DC, keskel positiivne
Pinge: 12,0 V 3,0 A
Sisseehitatud laetav aku
Mõõdud: laius x sügavus x kõrgus: 566 x 284 x 74 mm
Kaal: 3,7 kg

Paki sisu: Numarki iseseisev DJ-kontroller Mixstream Pro Go, USB-kaabel, toiteadapter, mootori DJ-tarkvara allalaadimiskaart, ekraani puhastuslapp, kiirjuhend.

Kaal 6 kg
Netokaal 4.3 kg
Mõõdud 40 × 70 × 20 cm
Tootja

Soovid lisainfot?

Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!