Kirjuta meile: info@audiomarket.ee

Helista meile: +372 5451 2909

Eelmisele lehele

Onkyo TX-SR373 AV-ressiiveri eelkäijaks on SR-343. Uuendatud disain ei ole ainuke asi, mis on muudetud. Lisatud on uusi pesasid, nüüd on esipaneelil USB pesa, mille abil toimub ühendus portatiivsete mälukandjatega. See on hinna poolest parim valik antud kategoorias.

Vaatamata Onkyo TX-SR373 odavusele saab selle abil luua enda korteris kvaliteetse kodukino. Seda on üsna lihtne seadistada ning kasutada. TX-SR373 tagab suurepärase heli videomängude, filmide ja muusika nautimiseks.

AV-ressiiver on varustatud nelja HDMI pesaga ja ühe 4K UHD signaali edastamise võimelise pesaga. Tagapaneeli pesade paigaldus on lihtsustatud tänu komponentvideo pesade eemaldamisele. Samas on ressiiver täiustatud kahe digi- ja kolme analoogheli pesaga.

Onkyo TX-SR373 on varustatud surround heli automaatse kalibreerimise süsteemiga AccuEQ Room Calibration, mida enne pole sellise hinnaklassi mudelites olnud. Ressiiveris on HD-formaadi dekoodrid ning kaasaegsed digitaal-analoogmuundurid firmalt Burr Brown. Paindlik subwooferi crossover, toonikontroll, bluetooth – telefoni ühendamiseks – kõik on SR373’l olemas.

Võimsusvõimendid on loodud WRAT tehnoloogia abil ning on võimelised hakkama saama isegi kõige raskemate akustiliste süsteemidega. Ressiiveril on universaalne kõla erinevate muusikažanride kuulamiseks ning filmide spetsefektide täpseks edastamiseks.

Infoleht: ONKYO_TX_SR373_Cut_Sheet

Tootja

Kanalite arv

5.1

Mõõt

Omadused

,

Värv

Kaal

Spetsifikatsioonid

– Kaal: 9,5 kg
– Mõõdud mm (L x K x S): 522 x 168 x 327
– Viimistlus: hõbe ja must
– 135 W/Ch (6 Ω, 1 kHz, 1% THD)
– HDMI® 4 sisse / 1 välja (HDCP 2.2 / HDR)
– Bluetooth
– USB pesa MP3/WMA/AAC jaoks
– 2 komposiit sisend ning 1 komposiit väljund
– 2 digitaalset audio sisendit
– 3 analoogheli pesa
– Subwooferi Pre-Out
– Kõrvaklappide pesa
– Mikrofoni pesa

Küsi antud toote kohta allpool toodud vormis. Vastame Teie kirjadele esimesel võimalusel!

Pange õiged sümbolid

captcha

Vaata lisaks