PRIME 4+ koos Engine DJ 4.0-ga toob PRIME 4 legendaarsele tõestatud jõudlusele värske uue välimuse ja uued funktsioonid.

Juurdepääs Amazon Musicle, TIDAL, Beatsource, Beatport, Soundcloud GO+, Dropbox, millele pääseb juurde sisseehitatud Wi-Fi või internetikaabli kaudu!

Jooksuratta suurem pindala, parema puutereaktsiooni ja tunnetusega

Engine DJ 4.0 täiustused, sealhulgas Touch FX, täiendatud ja laiendatud Main FX ning 16-pesaline paneelil olev proovivõttur

Töötab koos SERATO DJ PRO ja VIRTUAL DJ-ga

Tegelege kõigi soovilugudega

Lähenege enesekindlalt igale üritusele või esinemisele, teades, et olete 100% valmis täitma mis tahes külaliste soovi. Toetades rohkem muusika voogedastuspartnereid kui keegi teine ​​turul, sealhulgas Amazon Music Unlimited, võimaldab PRIME 4+ kohest juurdepääsu enam kui 100 miljonile loole kõigis žanrites.

Laiendatud Dynamic FX Suite

PRIME 4+ omab üle 25 täielikult kohandatava Main FX-i ja 4 dünaamilise, nupuga juhitava Sweep FX-i, et saaksite vallandada kogu oma loomingulise potentsiaali. Ekspressiivne Touch FX-režiim muudab 10,1-tollise puuteekraani XY-kontrolleriks, mis muudab reaalajas FX-i manipuleerimise lihtsaks ja mugavaks.

Sagedased funktsioonirohked värskendused

PRIME 4+ töötab Engine DJ’ga  pidevalt arenevas DJ-operatsioonisüsteemis, mis on tõestanud, et põhifunktsioonid on esmalt DJ-dele kättesaadavad. Lihtsate, Wi-Fi kaudu levivate värskenduste abil teavitatakse teid seadmes automaatselt, kui värskendus on saadaval, hoides teid pidevalt DJ-esitustehnoloogia tipptasemel.

Võrdlematu integreeritud valgustuse juhtimine

Võimaldab teil hallata kohandatud või automaatseid valgusshow’sid salvestatud või voogesitatavate lugude jaoks. Lisaks on teil täielik kontroll värvi, hämardamise, järgu, liikuvate peade positsiooni, stroboskoobi, pimenduse ja isegi külmsädemefontäänide, kuivjäämasinate ning udu- või suitsumasinate sisse- ja väljalülitamise üle

Iseseisev sisseehitatud sampler

Laadige samplid või terved lood ühte kaheksast pesasse ja käivitage spetsiaalse režiimiga. Reguleerige peamise Sampleri helitugevust ekraanil või suunake suvalisele kanalile, et reguleerida helitugevust heebliga ning lisada EQ ja FX.

Lõputult allika valikud

Juurdepääs muusikateekidele nelja USB-sisendi, ühe SD ja paneelialuse 2,5-tollise sisseehitatud SATA-draivi kaudu. Väliste meediumipleierite, plaadimängijate või heliallikatega ühendamine on imelihtne tänu neljale fono-/liini lülitatavale RCA-sisendile. Kasutage mõnda neist meediumiallikatest või sisenditest kogu oma DJ-miksi salvestamiseks.

Spetsiaalne tsooni väljund

Põhitantsupõrandal saate sõltumatu tsooni väljundi abil hõlpsasti teise miksi või esitusloendi eraldi salongi või kokteilialasse saata, suurendades oma paindlikkust ja väärtust professionaalse DJ-na.

Serato DJ ja Virtual DJ

Arvutirežiimis töötab PRIME 4+ Serato DJ jaoks parima DJ-kontrollerina, vabastades ühendamisel Serato DJ Pro. Toetatakse ka Virtual DJ-d (vajalik on tasuline litsents), et saaksite järgmise laulu jaoks valida erinevate esitusvalikute hulgast.

Voogesitage või esitage muusikat pilvest

Sisseehitatud Wi-Fi ja Etherneti lingi pordiga ühendab PRIME 4+ teie lemmikmuusika voogedastusteenuse või isikliku pilvesalvestusega ilma arvutiga sidumata. Logige sisse oma voogesituskontole otse seadmes ja pääsete juurde enam kui 100 miljonile loole kõigis žanrites teenustest Amazon Music Unlimited, Beatport, Beatsource, TIDAL ja SoundCloud GO+.

Tehnilised andmed

Deckide arv: 4 (lülitustega)
Kanalid: 4-kanaliline
Ekraan: 10,1″ HD multi-puuteekraan
Ühilduv meedium: USB-mälupulk, SD/SDHC-kaart
Ühilduvad failid: FLAC, ALAC, WAV
Jooksurattad: 1 x 6″ Jog Wheel
Padjad: 16
Efektid: Jah, 26 Main FX
Mikrofoni sisendid: 1 x XLR-1/4″ kombinatsioon
Analoogsisendid: 2 x Dual RCA Stereo (fono/liin), 2 x Dual RCA Stereo (ainult liin)
Analoogväljundid: 2 x XLR (peamine: L, R), 2 x XLR (tsoon: L, R), 2 x XLR (monitor: L, R), 1 x Dual RCA
USB: 4 x USB Type-A, 1 x USB Type-B
Kõrvaklapid: 1 x 1/8″, 1 x 1/4″
Muu I/O: 1 x Ethernet
Omadused: sisseehitatud Wi-Fi
Toiteallikas: IEC toitekaabel
Kõrgus: 4,08″
Laius: 28,68″
Sügavus: 19,56″
Kaal: 21,34 naela

Paki sisu: Denon DJ iseseisev kontroller Prime 4+, kiirjuhend, eemaldatav ekraanikate, ekraani puhastuslapp, USB 3.0 kaabel.

Kaal 14.2 kg
Netokaal 10.3 kg
Mõõdud 89.662 × 57.912 × 27 cm
Tootja

Soovid lisainfot?

Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!