+372 5451 2909 | info@audiomarket.ee

Muudetav avaekraani tervitussõnum

Sul on võimalus luua kuni 10-kohaline ekraanitervitussõnum. Kasuta selleks näiteks oma auto mudeli nimetust, oma nime või lihtsat tervitusteksti et anda raadiole omapärane ilme.

Heleduse seadistamne

Vali põhinupu heledus 5-sammulisest valikust.

RGB muudetav valgustus toob sinuni värvide maailma

Enam ei ole valgustus piiratud vaid mõne valikuga. Sul on reaalselt võimalik valida 150.000 värvi vahel et leida täpselt oma autosse sobiv toon. Samuti on vaikus eel-seadistatud värvikombinatsioonid. Ekraani ja nuppude valgustus on üksteisest sõltumatult muudetavad, selle abil saad luua näiteks oma VW autole punase/sinise värvikombinatsiooni.

3-ribaline X-OVER

See seade on varustatud aktiivse crossover´iga, mis piirab ära väljundisse jõudvad sagedused. Iga kanal on iseseaisvalt muudetav. Seetõttu, saab igasse kõlarisse jõudvat sagedusvahemkku seadistada täpselt selliseks nagu see on kõlari jaoks ette nähtud.
Crossoveri abil saad seadistada HPF (kõrgpääsu filtri) või LPF (madalpääsu filttri) iga sagedusriba jaoks, ning samuti “slope”´i (millise kiirusega sagedused maha lõigatakse). Seadistus tuleks teha kooskõlas kõlari karakteristikuga. Sõltuvalt kõlaritest, ei pruugi olla vajalik passiivne sagedusjagur. Kui sa pole selles kindel, siis konsulteeri sel teemal Alpine edasimüüjaga.

Seadista heli ja Tšekka Facebook´i

Lae alla Alpine TuneIt Rakendus, seejäre ühenda iPhone üle USB või Android nutitelefon üle Bluetooth´i ja oledki valmis kontrollima, seadistama oma auto heli otse telefoni ekraanilt. Valmis seadistusi saad salvestada ja teistele jagada. Kui oled ühenduses Facebook´iga ilmuvad maki ekraanile ka teavitused uutest sõnumitest. Lisainformatsiooni saamiseks vaatalähemalt Alpine TuneIt Rakenduse kirjeldust toodete>rakenduste kategoorias.

BASS ENGINE SQ

BASS´i nupp suunab sind otse täiustatud bassitaseme reguleerimisfunktsioonini. Valikus on 6 taset, ning see seadistab automaatselt ka sageduse lõikepunktid, Q faktori, optimaalse helikvaliteedi ja tonaalse tasakaalu.

Võistlustasemel tehnoloogia ja heliseadistused

See seade kasutab meie parimaid komponente ja tehnoloogiaid, nagu BassEngine Pro seaditus, Digitaalne aegviide, 9-ribaline Parameetriline EQ, eelseadistatud EQ, Crossover, 24-Bit DAC ja 3x 2-Voldilist Liinväljundit.

Sisse-ehitatud Bluetooth® lisab palju võimalusi

Bluetooth® aitab sul teha handsfree kõnesid ning veel laias valikus mugavaid funktsioone telefoni autos kasutamiseks. Nende seas kõne ootele panek, telefoniraamatu funktsioonid nagu automaatne uuendus ning lihtne ABC otsing ja veelgi lihtsam muusika otsing. Kui iPhone ühendada USB pessa esmakordselt, käivitub automaatelt ka Bluetooth seadistus.

Laienda oma kuulamisvalikut USB ja AUX Sisendiga

Seadme esipaneelil on USB ja AUX pesa, et saaksid sinna ühendada USB mälukandja või mõne muu välise muusikamängija.

Kuula oma lemmikmuusikat, paljudest erinevatest rakendustest!

Alpine viib iPhone´i integratsiooni järgmisele tasemele koos App Direct rakendusega. Ühenda oma iPhone üle USB ning App Direct abiga saad kuulata heli paljudest rakendustest ja lasta see otse auto kõlaritesse. Kuula ´internetiraadiot, jutusaateid või striimingteenuseid otse oma lemmikrakendustest. Täielik kontroll otse iPhone’i ekraanilt ning ka telefon on samaaegselt täielikult kasutatav.

iPod´i ja iPhone´i täielik toetus

See seade on varustatud kiire USB ühendusega mis aitab sul kasutada erinevad iPod´i või iPhone´i funktsioone. See toob sinuni superhea helikvaliteedi ning lihtsa opereerimise. Muusikat saad otsida loo, esitaja, albumi ning teiste kriteeriumite alusel.

Siri Hääljuhtimine

Kasuta hääljuhtimisnuppu et aktiveerida oma iPhone 4S / iPhone 5 / iPhone 6 / 6S / 6 Plus / 6S Plus peal Siri rakendus, millega saad juhtida muusikat ning teha kõnesid. See funktsioon töötab samuti ka Android telefondel.

Tootja

Soovid lisainfot?

Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!

Vaata lisaks